מי את, מריאור?

קצת עליי

מריאור מאסטרית NLP לטיפול בחרדה

המומחיות שלי זה להוביל אנשים להשתחרר מחרדות, מפוביות או מקונפליקטים פנימיים המעכבים אותם מלנוע הלאה. האני מאמין שלי זה ש"החיים קצרים מכדי להשאיר אותם על ניוטרל" האמונה הזאת היא אבן יסוד בחיי ובעבודתי מול ועם כל מי שהובלתי שליוויתי, שתמכתי והראיתי לו את הדרך לנוע הלאה תוך חיבור לעוצמה הפנימית וליכולות שלו לחיות חיים מלאים, משמעותיים ומספקים. אחרי הכל, החיים שלנו הם חד פעמיים ואין לאף אחד מאתנו אפשרות להצגה שניה.

אני בת 75. גרושה +2, גרה בתל אביב, יועצת ומטפלת און ליין באופן אישי וקבוצתי. לכאורה אני בתחום יותר מ 31 שנים אבל למעשה אני בתחום מאז שאני זוכרת את עצמי.

נולדתי בטורקיה להורים שבאו ממשפחות דלות אמצעים בלשון המעטה, המחסור שחוו בילדותם הניע אותם להצליח כלכלית, הערך העליון שלהם היה "כסף = ביטחון כלכלי"  ואכן עם עבודה קשה הפכו מהר מאד לעשירי ומכובדי העיר.  כילדה, לכאורה היה לי הכל. השמלות הכי יפות הנעליים הכי אופנתיות, הבובות והמשחקים הכי יפים. אבל היה חסר לי חיבוק, חום ופרגון מה שגורם לכל ילד וילדה להרגיש שהוא חשוב להאמין שהוא מיוחד ושהוא הדבר הטוב ביותר שקרה להוריו. "כל ילד זקוק למבוגר אחד שיאמין בו" הרגשתי ש"מאמינים בי" רק כשאני מביאה ציונים טובים. ולימים רק כשאני מצליחה כלכלית. אז הבאתי ציונים הכי טובים והם היו מרוצים אבל אני לא. בעוד שלושת אחיי ספגו את הדרך של הוריי,  אני הפלגתי בדמיונות למחוזות אחרים, אהבתי להתבודד, להקשיב, להתבונן. הרביתי להתגנב לחורשה הקרובה ולהקשיב לרשרוש העלים, לציוץ הציפורים, לרוח הנעימה שליטפה את פניי, דמיינתי שאני בעולם קסום, הרגשתי נפלא ואת העולם הזה הרביתי לצייר, בגיל 6 מבלי לערב את הורי קניתי לעצמי מנדולינה, מצאתי מורה ולמדתי לנגן הייתי מנגנת ומציירת בסתר. הרביתי לשבת בשקט ולהתבונן בהוריי שהיו עסוקים בלעשות כסף, לא פעם ראיתי את אבי נבהל מהתפרצויות הזעם של אימי ונכנע לתכתיבים שלה, ראיתי את המצוקה שלו ולא פעם היה מתייעץ איתי ושואל לדעתי למרות שהייתי רק בת 7. וכשעלינו לארץ והיה לי קשה להתאקלם דמיינתי שאני באותה החורשה של ילדותי וזה היה מרגיע אותי. הבנתי שדמיון משנה אצלי את מצב הרוח, חלמתי הרבה, הופתעתי כשחלק מהחלומות שלי התממשו, לימים הבנתי שחלום זה דמיון ושניהם השפיעו על חיי. . היו אלו היו השנים שעיצבו אותי ואת מפת המושגים שלי לגבי החיים ולמי שהפכתי להיות ולמי שאני היום.

כבר בתקופת ילדותי המאוחרת ונעוריי הבוגרים הפכתי לאוזן קשבת עבור רבים מחבריי וחברותיי שחוו מצוקה וביקשו את עזרתי. מרגע שהבנתי שיש לי את היכולת הטבעית להקשיב, לייעץ ולגרום לאנשים להשתחרר ולפתור בעיות רגשיות החלטתי להתמקצע במתן עזרה. 

למדתי רפואה אלטרנטיבית, שיאצו, רייקי, רפלקסולוגיה,  תרפיה בצבעים, כתיבה אינטואיטיבית, התמקצעתי בדמיון חופשי ודמיון מודרך, למדתי פאנג שואי (אבחון השפעות חיצוניות על חיינו)ו NLP (אבחון השפעות פנימיות על חיינו). למדתי על הקשר של בין גוף לנפש (הקשרים פסיכוסומאטיים, פסיכו=נפש, סומאטי=גוף,) השתתפתי בסדנאות מודעות עצמית. ויותר מכל אלה, למדתי בעיקר מתוך ניסיון חיי וניסיון מאות מטופליי שכל אתגר בחיינו הוא זעקה לשינוי כיוון.

לאורך השנים שילבתי בין כל הידע שרכשתי לבין הידע אתו נולדתי ופיתחתי את הדרך שלי, את "שיטת מריאור", שיטה המתבססת על ההבנה שיש לכל אחת ואחד מאתנו את היכולת והאפשרות לייצור את חייו בדיוק כמו שהוא רוצה. אחד מהדגשים בשיטת מריאור הוא לעשות שימוש ביכולות המח, להבין שהמח אחראי במידה רבה ליצירת החיים כפי שאנו חווים אותם בכל רגע, והדבר היותר חשוב בשיטה הזאת זה להכיר בעובדה כי: אנחנו אלו שמשפיעים על המח ליצור את המציאות הרצויה לנו.

מזה כ 31 שנים אני מרצה, מנחה סדנאות, עוזרת ומובילה אנשים החווים מצבים רגשיים מאתגרים כמו חרדות, פוביות, דיכאונות וההשלכות הנובעות מכך (כמו קונפליקטים במערכות יחסים או קונפליקטים פנימיים של דימוי עצמי נמוך) להשתחרר ממה שמגביל אותם ולחיות חיים מלאים.

אני מאמינה בכם- אתם יכולים להשתחרר מחרדה! 
אני מאמינה בעצמי – אני יכולה להוביל אתכם לשחרור מחרדה!

מריאור

תעודות והסמכות

השאירו פרטים כאן או בוואטסאפ ואחזור אליכם לקביעת פגישת היכרות ללא עלות

אין מה להתבייש, אין סיבה לסבול. אני יכולה לעזור!

או השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם

צרו קשר בוואטסאפ ואחזור אליכם לקביעת פגישת היכרות ללא עלות

אין מה להתבייש, אין סיבה לסבול. אני יכולה לעזור!

או השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם